Mrštíkova 356 666 01 Tišnov | Zelená linka: 800 100 382

Firma RAPO BRNO, s.r.o. vznikla 25.1.1995 jako nástupce firmy RAPO-Rašovský (založeno v roce 1990) se stejným podnikatelským záměrem – velkoobchodní prodej potravinářského zboží. Jednalo se zejména o prodej tabákových výrobků, alkoholického a nealkoholického zboží, tuků a cukrovinek.

V období 1998-2000 se firma snažila snížit obrat na tabákových výrobcích a aktivně působila na zvýšení obratu ostatního potravinářského sortimentu.

V roce 2000 dochází ke spojení s firmou Zounek Zdeněk. Tímto krokem vznikl jediný plnosortimentní potravinářský velkoobchod na brněnsku, který se dále rozvíjí a modernizuje.

V současné době vede firma cca 7 000 položek potravinářského zboží, kterým zásobuje nezávislé obchodníky v Brně a širokém okolí, především maloobchodní síť BRNĚNKA. Firma spolupracuje se všemi významnými výrobci potravinářského zboží jako Nestlé Česko, Tchibo, Hamé, Vitana, Mondelez, Unilever, Kofola a také s dodavateli mléčných výrobků Lactalis, Olma, Accom a dodavateli drogerie. Společnost má vlastní skladovací prostory cca 5 000m2, má solidní technické vybavení (manipulační techniku), vlastní chlazená auta, apod. Má vybudované sklady na drogerii a na chlazené zboží. Do budoucna se hlavně zaměřuje na zkvalitnění naší práce směrem k zákazníkovi (odběrateli našeho zboží).

Spokojený zákazník je náš cíl.

AKTUÁLNĚ