O nás

Maloobchodní síť RAPO, společnost s.r.o. je síť potravinářských obchodů v České republice, která v současnosti sdružuje několik desítek členů a to zejména v širokém okolí Brna, v krajích Jihomoravském a Vysočina.

Maloobchodní síť RAPO, s.r.o. je úzce navázána na velkoobchodní sklad RAPO BRNO, s.r.o. v Tišnově. Tato společnost byla založena panem Vladimírem Rašovským již v roce 1990 (RAšovský POtraviny) a je tak společností snad s nejdelší tradicí podnikání v tomto oboru u nás. Odkaz osobnosti na pana Rašovského je pro nás závazkem pro poctivé, seriózní, každodenní fungování VO skladu RAPO BRNO, s.r.o i práci se členy maloobchodní síťě RAPO, s.r.o. i všemi dalšími zákazníky VO skladu RAPO BRNO, s.r.o..

Krédo a slogan našich členských prodejen „Rychle a pohodlně!“ vyjadřuje snahu o to, aby si zákazník vždy mohl spolehlivě vybrat z osvědčených výrobků v místě svého bydliště, bez zdlouhavých návštěv daleko umístěných nákupních řetězců, při dodržování moderních obchodních standardů. Naše prodejny jsou umístěny v dobře dostupných lokalitách a jsou vybaveny tak, aby nakupování pro zákazníky bylo příjemné a pohodlné, v sousedské atmosféře mezi zákazníkem a obsluhou prodejny. Také neustále rozšiřujeme sortiment v závislosti na trendech a potřebách našich zákazníků.

VO sklad RAPO BRNO, s.r.o. a tím i maloobchodní síť RAPO, s.r.o. jsou členy aliance ČEPOS - Česká potravinářská obchodní a.s. a to nám dává jistotu silného, konkurence schopného zázemí, což pomáhá obstát ve složitém obchodním prostředí.

Se svými členy maloobchodní síť RAPO, s.r.o. spolupracuje formou franchízingu a zajišťuje pro ně veškerou marketingovou, obchodní a odbornou podporu. Samozřejmostí je i zprostředkování co nejlepších obchodních podmínek pro své členy.

Maloobchodní síť RAPO, s.r.o. je společností s českým kapitálem, která spolupracuje s regionálními a nejvýznamnějšími českými dodavateli a výrobci.

Rapobrno